КУРСОЛЬКА

gallery/tel
gallery/vab
097 - 64 - 94 - 232     093 - 60 - 00 - 191     

Державний устрій Галицько-Волинського князівства

РОЗДІЛ I. Суспільно-політичний лад Галицько-Волинського князівства
1.1. Утворення Галицько-Волинської держави

Оглянувши процес розкладу й упадку Київської держави та розвій і відокремлення її українських провінцій, доречно звернути увагу на Галицько-Волинську державу. Всеукраїнською, якою була Київська, Галицько-Волинська держава стати не змогла, обмежила західною Україною, хоч і була можливість на опанування нею всієї України. На перешкоді цьому стали різні причини й пригоди, але і без них таке розширення впливів на Подніпрів’я утрудняло тим, що підставою держави стала Галичина — західний край української території. Хоч створив Галицько-Волинську державу князь волинський, але підставою її стала Галичина, яка протягом XII ст. розвинула в собі значні матеріальні сили. Придбай курсову на тему - Державний устрій Галицько-Волинського князівства.

Оглянувши історію Галицької-волинської держави, можна побачити обставини, в яких жило українське населення.

По смерті Ярослава Мудрого з початком феодальної роздробленості Галицьке князівство відокремилося від Києва. Першими галицькими князями були нащадки онуків Ярослава Мудрого — Ростиславичі, а на Волині — Мстиславичі, які вели свій родовід від Володимира Мономаха. Особливістю политичного життя. Галичини був значний вплив боярства, яке формувалося не з князівської дружини, як в інших землях, а з родоплемінної знаті. Саме Ростиславичі, прагнучи утвердити свою династію в Галичині, залучали до влади боярську верхівку, роздаючи їй посади та маєтки. До того ж значним джерелом збагачення галицького боярства була торгівля сіллю. Загалом політична ситуація протягом правління Ростиславичів забезпечувала панівне становище боярства. [3, ст. 45] Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Державний устрій Галицько-Волинського князівства.

Вихідним моментом утворення Галицької-волинської держави було друге панування Романа на Галичі, після смерті останнього Ростиславича — Володимира. Але цей цікавий з огляду на його подальші наслідки момент залишається дуже темним, з браку джерел цієї події. Одиноке сучасне джерело, що розповідає про неї — це краківський біскуп Вінцентий Кадлубек.

Щоб отримату курсову роботу на тему - Державний устрій Галицько-Волинського князівства, заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 100 гривень.

Оплата на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Державний устрій Галицько-Волинського князівства

Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы