К У Р С О Л Ь К А

Вайбер

097 - 64 - 94 - 232     093 - 60 - 00 - 191

Потрібна якісна курсова робота? Замовити її можна тут!

Потрібна якісна курсова робота? Замовити її можна тут!

 

замовити курсову роботуДо нас часто звертаються студенти з питанням, які ми надаємо гарантії, що їх курсова робота буде виконана якісно? На це питання відповісти дуже просто. Коли студент робить заявку на виконання курсової роботи, він вказує тему, терміни виконання курсової роботи, а також обсяг роботи у сторінках. Отримавши цю інформацію, ми приступаємо до виконання курсової роботи. Коли курсова робота буде виконана й готова повністю, ми відправляємо студенту частина роботи для ознайомлення. Наприклад, якщо ви будете замовляти курсову роботу на 30 сторінок, то демонстраційна частина курсової роботи буде становити 18-20 сторінок. Таким чином, студент особисто може переконатися в тому, що його курсова робота виконана якісно.

Ви розумієте, що виконавець в даній ситуації позбавлений можливості виконувати курсову роботу неякісно. Адже, в такому випадку, студент, ознайомившись зі змістом роботи, не буде її оплачувати. Такий підхід дозволяє нам стимулювати виконавців виконувати курсові роботи якісно. В такому випадку, і студент і виконавець організовують взаємовигідну співпрацю, яка полягає в тому, що студент отримує якісно виконану курсову роботу, а виконавець гідну оплату за виконану курсову роботу. І найголовніше, студент оплачує роботу тільки після попереднього ознайомлення, відповідно він не ризикує своїми грішми, оскільки виконавець не може виконати курсову роботу неякісно. Саме такий варіант співпраці, є найбільш прозорим, найчеснішим по відношенню до студента, який планує замовити курсову роботу.

Оформити заявку на виконання курсової роботи, ви можете на нашому сайті.

Для цього достатньо заповнити форму для замовлення, вказавши в ній всю необхідну інформацію. Ще одним варіантом для відправки повідомлення, щоб замовити курсову роботу, є використання програм Messenger, таких як: Viber та Telegram. Використання цих програм, значно прискорює процес обробки заявок, які відправляють студенти. Оскільки зараз кожен тарифний план будь-якого оператора мобільного зв'язку гарантує студенту доступ в Інтернет, тому із відправкою повідомлень через Viber або Telegram не буде. На наш погляд, для студентів це дуже хороший вихід з положення, оскільки через зазначені програми, можна отримувати готову курсову роботу у вигляді файлу Word або Excel, в залежності від типу курсової роботи.

Отримавши від вас заявку на виконання курсової роботи, автор буде задавати питання, які необхідно буде уточнити перед виконанням курсової роботи. До числа таких питань, відносяться:

  • наявність узгодженого плану з викладачем;
  • чи є методичні рекомендації щодо виконання курсової роботи;
  • чи буде робота теоретичного плану або ж мати практичний, розрахунковий розділ.
преимущества
заказать курсовую работу сейчас

Також можуть знадобитися відповіді на інші питання, адже це залежить від того, якої складності у вас курсова робота. Наприклад, якщо вам потрібно замовити курсову роботу на 30 сторінок, яка містить одну теорію, то її вартість становитиме 380 гривень.

Також, якщо ви плануєте довгострокове співробітництво із сайтом «КурсОлька», то ми готові вам запропонувати знижки на кожній наступній роботі. Таким чином, щоразу замовляючи курсову роботу, ви зможете істотно заощадити, оскільки розмір знижки починається від 20 гривень і вище. Після виконання курсової роботи, вам на пошту прийде лист, в якому буде сама курсова робота, а також звіт по плагіату. Це означає, що ваша робота була перевірена на плагіат після її виконання. В умовах співпраці на нашому сайті вказано, що кожна робота містить 65% оригінального тексту. Це число дозволяє гарантувати студенту те, що його курсова робота буде прийнята викладачем. Також, ми наполегливо рекомендуємо вам звертатися за допомогою по виконанню курсової роботи, як можна раніше. Адже для якісного виконання курсової роботи, виконавцю необхідно мати достатньо часу.