КУРСОЛЬКА

gallery/tel
gallery/vab
097 - 64 - 94 - 232     093 - 60 - 00 - 191     

Правотворчість поняття, призначення і види

Розділ І. Сутність і зміст правотворчості
1.1.     Поняття і принципи правотворчості

Правотворчість — це правова форма діяльності держави за участю громадянського суспільства (у передбачених законом випадках), пов'язана із встановленням (санкціонуванням), зміною, скасуванням юридичних норм. Правотворчість виражається у формуванні, систематизації, прийнятті та оприлюдненні нормативно-правових актів. Придбай курсову на тему - Правотворчість поняття, призначення і види.

Головне призначення правотворчості — встановлення нових правових норм. Зміна і скасування застарілих правових норм сприяє затвердженню нових і, відтак, вони входять до його складу як допоміжні прояви правотворчості. [11, ст. 25]

Ознаки правотворчості:

  1.      здійснюється державою безпосередньо або з її попереднього дозволу, а також громадянським суспільством (народом) і його суб’єктами;
  2.      полягає у створенні нових норм права або в зміні чи скасуванні чинних норм;
  3.      набуває завершення в письмовому акті-документі, який називається нормативно-правовим актом;
  4.      відбувається відповідно до правового регламенту, тобто процедури, яка встановлюється правовими нормами;
  5.      має конкретно-цільову і організаційну спрямованість. Правотворчість не можна зводити до законотворчості.
Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Правотворчість поняття, призначення і види.

Законотворчість є виключною монополією представницьких вищих органів держави (в Україні — Верховної Ради) або народу (громадянського суспільства) у передбачених законом випадках.

Законотворчість — важлива складова частина правотворчості, яка закінчується прийняттям законів. [11, ст. 33] Результат правотворчості — всі нормативно-правові акти: закони, укази, розпорядження, рішення та ін. Вони з'являються внаслідок складної діяльності вищих державних органів, органів місцевого самоврядування, місцевої державної адміністрації, комерційних і некомерційних організацій, трудових колективів.

Щоб отримату курсову роботу на тему - Правотворчість поняття, призначення і види, заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 100 гривень.

Оплата на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Правотворчість поняття, призначення і види

Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы