К У Р С О Л Ь К А

Вайбер

097 - 64 - 94 - 232   093 6000 191

Реальний досвід студента - де і як швидко замовити курсову роботу

Досвід від студента - як замовити курсову роботу

 

замовити курсову роботу Всім студентам присвячується ця стаття! А точніше тим, у кого труднощі з виконанням курсової роботи. Швидше за все, ви вже стикалися з цим, коли приходив час виконувати курсову роботу. Як правило, студенти приступають до виконання курсових робіт в останній тиждень, але ж завдання на її виконання, вони отримують за кілька місяців. Хто не бажає витрачати свій час і нерви, може замовити курсову роботу на одному з сайтів в Інтернеті. Повірте, це зробити може кожен, адже сьогодні у кожного студента є мобільний телефон.

Одного разу до нас звернувся за допомогою студент, який не зміг сам виконати курсову роботу. Проблема полягала в тому, що він вже звертався до когось за допомогою, але йому зробили роботу дуже погано, і її не прийняв викладач. Ось чому важливо, перш ніж замовити курсову роботу, добре подумати. Звичайно, довелося переробляти курсову роботу, а це зайняло багато часу. Викладач розкритикував роботу дуже сильно, вказавши безліч недоліків. Оскільки текст, який був в роботі, не відповідав назві пунктів плану, то довелося виконувати деякі пункти плану заново.

Автор зобов'язаний завжди виконувати курсову роботу якісно

Подібної проблеми можна було б легко уникнути, якби студент звернувся по допомогу до тих, хто робить курсові роботи на замовлення на совість. Ось чому співпраця з авторами сайту «КурсОлька» йде на користь студентам. Якщо ви побажаєте замовити курсову роботу на нашому сайті, то ми зобов'язуємося виконати вашу роботу так, як написано в методичних рекомендаціях, щоб викладач допустив вас до захисту курсової роботи. Повернемося до того проблемного замовлення. Оскільки студент не погодив питання доопрацювання роботи, то на його прохання у виправленні курсової роботи, він отримав відмову. І тоді у студента виникла проблема, яку потрібно було оперативно вирішувати.

преимущества
заказать курсовую работу сейчас

Маючи за спиною негативний досвід співпраці, цьому студенту було вкрай складно пояснити і довести, що якщо він буде співпрацювати з нами, то ми його не підведемо. Одним з доводів, який переконав студента, була можливість переглянути половину готової роботи, сплативши лише 100 гривень (як авансовий платіж за виконання курсової роботи). Студент думав добу, але все-таки вирішив замовити курсову роботу на сайті «КурсОлька». Ми в телефонному режимі узгодили всі умови співпраці, обговорили всі проблемні моменти, і прийшли до висновку, що виправимо всі зауваження викладача.

Скільки коштує виправлення чужої проблемної курсової роботи?

Відповімо відразу - кожна робота оцінюється індивідуально. Адже кількість і обсяг зауважень завжди різні. Наприклад, якщо потрібно виправити лише 10 сторінок, то студент заплатить не більше 130 гривень. Але, якщо робота потребує кардинальних змін, особливо в практичній (розрахунковій) частині, то тут вартість буде вище. Звичайно, ми розуміємо студентів, і намагаємося йти їм на зустріч, пропонуючи найоптимальніший варіант співпраці. І кожен раз доводиться нагадувати студентам, що краще замовити курсову роботу один раз, але у хорошого виконавця, ніж потім довго усувати всі зауваження викладача.

Ще одним мінусом можна вважати той факт, що викладач, який прочитав неякісно виконану роботу, може сформувати певну негативну думку про самого студента, що погодьтеся, дуже погано. Уникнути такого положення можна лише якщо постаратися зробити курсову роботу якнайкраще. Адже, іноді, студенти навіть не читають виконані для них курсові роботи. А це вже вкрай погано. Адже автор може мати певну думку в реченні або в цілому абзаці. А коли ви будете уважно читати курсову роботу, то ви обов'язково це побачите, і зможете самостійно зрозуміти суть.