КУРСОЛЬКА

gallery/tel
gallery/vab
097 - 64 - 94 - 232     093 - 60 - 00 - 191     

Акценти іспанської мови на території Іспанії та Латинської Америки

Іспанська мова, на сьогоднішній день, є однією з найпоширеніших мов світу (після англійської та китайської). Загальне число людей, що розмовляють на іспанській мові в наші дні наближається до 400 млн. чоловік. В Іспанії на кастильській мові (іспанська) говорить приблизно 40 млн. осіб. Населення 19 країн Латинської Америки з чисельністю в 280 млн. осіб говорить іспанською. Для більшості цих країн, іспанська мова є рідною або другою мовою. Другою бо, в деяких країнах Латинської Америки існують різні етнічні групи, в основному, індіанські племена, які говорять на своїй рідній мові. Також іспанську мову можна почути в деяких південних штатах Північної Америки (в Техасі, Нью-Мехіко, Арізоні, Каліфорнії, Південній Флориді і Нью-Йорку) і в колишніх іспанських колоніях. Придбати курсову на тему – “Акценти іспанської мови на території Іспанії та Латинської Америки” можна прямо зараз.

Іспанська мова належить до романської групи (іберо-романська підгрупа) індоєвропейської сім'ї. Іспанська мова зародилася на Піренейському півострові. У II до нашої ери півострів був захоплений римськими колонізаторами, де жили стародавні ібери. Кастильська мова є найпоширенішою мовою на території Іспанії (понад 40 мільйонів людей). Діалекти кастильської мови зустрічаються в основному на прикордонних територіях, де відбувається перемішування двох сусідніх мов. Найпоширенішими діалектами кастильської мови є: кастильський діалект, мадридський (Мадрид і околиці); ріохскій, арагонский і галісійський діалекти (території на півночі Іспанії); каталонський діалект (суміш кастильського і каталонської мов); зникаючий діалект Чуррі (територія біля Валенсії); мурсійській діалект (територія провінції Мурсія). Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – “Акценти іспанської мови на території Іспанії та Латинської Америки”

Діалект може бути визначений, як варіант мови, якою розмовляють в певних областях. В Іспанії є багато варіацій стандартної мови. Потрібно розуміти різницю між варіантами іспанської та інших мов на яких говорять разом з іспанською. Всупереч загальній думці, каталонська, баскська та галицька не є діалектами іспанської. Але разом з кастильською це три офіційно визнані в регіоні мови. Кастільська вважається національним стандартом. У неї багато варіацій як в Іспанії, так і в Латинській Америці. Діалекти Іспанії та Америки можуть дуже відрізнятися один від одного.

Теоретичною основою дослідження послужили роботи вітчизняних і зарубіжних вчених. При розгляді акцентів та діалектів іспанської мови на території Іспанії та Латинської Америки ми спиралися на праці таких дослідників, як М. Альвар, П. М. Алексєєв, Р. Т. Белл, В. С. Виноградов, С. Гутьєррес Ордоньес, Л. Ельмслев, Е. Косериу , У. Лабов, У. Лопес Моралес, Н. Ф. Міхєєва, Н. Н. Семенюк, Г. В. Степанов, Ю. С. Степанов, Н. М. Фірсова,, А. Д. Швейцер,, П. Енрікес Уренья та інших.

Мета курсової роботи “Акценти іспанської мови на території Іспанії та Латинської Америки” – дослідити акценти іспанської мови на території Іспанії та Латинської Америки. вивчення труднощів розуміння акцентів іспанської мови з боку іспаномовців. У роботі використовуються наступні методи: порівняльно-історичний метод, який в першу чергу спрямований на вивчення конкретних елементів і лише через них приходить до розкриття вихідної структури і її еволюції; метод текстологічного аналізу, що надає можливість виявити специфіку іспанської мови та її акцентів і досліджувати їх особливості.

Цікаві статті :
Во сколько обойдется написание курсовой работы на заказ - читать здесь
Бывают ли автора, которые пишут курсовые работы недорого? - подробнее читайте тут
Кто в Интернете делает курсовые работы недорого - подробнее