К У Р С О Л Ь К А

Вайбер

097 - 64 - 94 - 232     093 - 60 - 00 - 191

Як сформувати заявку, щоб замовити курсовий проект і отримати знижку

замовити курсовий проектЯкщо ви вже вчитеся не перший рік у вищому навчальному закладі, тоді вам практично все відомо про життя студента. Швидше за все, ви вже не раз користувалися послугами інформаційних агентств, коли у вас самостійно не виходило зробити курсову роботу. Першокурсникам в цьому питанні складніше, адже їм доведеться шукати місце, де можна замовити курсовий проектзамовити курсовий проект. Звичайно, досвідчені старшокурсники можуть їм допомогти. Для студентів завжди було важливо, щоб курсова робота була зроблена добре, щоб викладач не чіплявся до виконаної на замовлення курсової роботі.

Оскільки студенти звикли звертатися за допомогою в написанні курсової роботи майже завжди із запізненням, то їм доводиться оформляти заявку на виконання курсової роботи в Інтернеті. Тільки тут можна швидко замовити курсовий проект і отримати його готовим на свою електронну пошту. Це стосується тих студентів, яким трапляються складні теми, адже якщо тема курсової роботи не складна, тоді можна її зробити самостійно. Щоб оформити заявку на виконання курсової роботи, зазвичай треба заповнити форму на одній зі сторінок сайту.

Заповнюйте форму для замовлень правильно

Щоб заповнити форму і замовити курсовий проект, слід надати необхідну інформацію про те, як і коли потрібно зробити роботу. А саме:

  • повідомте ваше ім'я, номер телефону та електронну адресу. Як правило, після отримання заявки, зі студентом зв'язуються протягом однієї години;
  • вкажіть, з якого предмету слід виконати курсовий проект. Це теж важливо, адже автор повинен розуміти, в якому ключі слід виконувати вашу курсову роботу;
  • внесіть необхідну інформацію про тему роботи, а також надайте план курсового проекту. Зазвичай, план до курсового проекту повинен бути узгоджений з викладачем. Практично завжди цього вимагають викладачі;
  • заповніть поле, в якому потрібно вказати терміни виконання курсової роботи, а також якою мовою її виконати. Кількість сторінок заповнювати варто, оскільки це безпосередньо вплине на вартість роботи;
  • також вкажіть приблизну дату, коли буде здаватися курсова робота на перевірку. Обов'язково врахуйте ще кілька днів для підготовки до захисту. Адже вам доведеться досконально вивчити виконаний для вас на замовлення курсовий проект.

Якщо ви правильно заповнили форму, тоді вам доведеться почекати близько години, і вам обов'язково передзвонить менеджер інформаційного агентства. Наприклад, якщо замовити курсовий проект на сайті «КурсОлька», то після відправки заявки, з вами зв'яжуться протягом однієї години. За цей час вам підберуть автора для виконання вашого курсового проекту. А також, найголовніше - на цьому сайті практично кожен місяць студенти отримують знижки, коли роблять замовлення курсових робіт. Тому, якщо вам потрібна допомога у виконанні курсової роботи, рефератів і т.д., тоді регулярно відвідуйте сайт. Можливо, саме ви зможете взяти участь в одній з акцій від сайту.

Ну і, звичайно ж, всі студенти, які вже замовляли курсові проекти на сайті «КурсОлька», отримують знижку на наступну роботу. Як правило, розмір знижки становить 20 гривень. Але це ще не все. Якщо зробити замовлення відразу декількох робіт, то розмір знижки буде збільшуватися. І це правильно. Наприклад, якщо замовити 3 роботи, то студент заощадить близько 60-100 гривень, в залежності від складності завдань. Як ви бачите, співпраця з сайтом «КурсОлька» є взаємовигідною, так як студент отримує не тільки якісно виконану роботу, а також при цьому економить свої гроші.