КУРСОЛЬКА

gallery/tel
gallery/vab
097 - 64 - 94 - 232     093 - 60 - 00 - 191     

Як за декілька хвилин замовити контрольну роботу на сайті "КурсОлька"

замовити контрольну роботуЯкщо ви читаєте цю статтю, значить, вас цікавить можливість замовити контрольну роботу. Адже саме таким студентам присвячена ця стаття. Контрольна робота є не складним завданням, з яким може впоратися будь-який студент, але, іноді, обставини складаються так, що ні се студенти готові втратити кілька днів, щоб виконати контрольну роботу. Сьогодні ви зможете отримати допомогу в написанні контрольних робіт на замовлення на сайті «КурсОлька». Тут завжди раді відповісти на питання студентів, щоб виручити кожного, хто потрапив в такий стан, вихід з якого є.

Як потрапити на сайт «КурсОлька»

Для цієї мети можна використовувати Інтернет. Найкраще, зайти в пошукову систему Google, потім в рядку пошуку написати - «КурсОлька» або «сайт КурсОлька». Оскільки це слово оригінальне, то ви без проблем зможете потрапити на наш сайт. Якщо ви зайшли на головну сторінку, то можете відразу помітити, що зліва знаходиться меню, яке полегшує навігацію студентам по сторінках сайту. А справа ви на будь-якій сторінці сайту побачите номери контактних телефонів та електронну скриньку, на який можете відправити свої запити. Щоб замовити контрольну роботу, ви вибираєте відповідний пункт в меню зліва і відкриваєте сторінку.

На сторінці, яка присвячена виконанню контрольних робіт, ви можете прочитати інформацію про те, як виконуються такі роботи, що потрібно знати студенту. А найголовніше, тут знаходиться форма, заповнивши яку, ви і можете замовити контрольну роботу. У формі не багато полів, але від правильності їх заповнення залежить дуже багато. Наприклад, іноді, студенти помиляються, коли пишуть свій номер телефону. Помилка ускладнює можливість зв'язатися з клієнтом протягом тривалого часу. Ще гірше, коли студент не пише правильно свою електронну скриньку. Оскільки на цей ящик відправлятимуть готову роботу, отже, студент її так і не отримає.

Правильно заповнюємо форму для замовлення контрольної роботи

Вкрай важливо ці поля заповнити правильно, і, найкраще, їх перевірити перед відправкою форми. Далі, необхідно вказати предмет і тему вашої контрольної роботи, а також вимоги щодо виконання самої роботи. Якщо ви побажаєте замовити контрольну роботу, то ви повинні це все знати, і вказувати в формі для замовлень. Також, вкажіть терміни виконання роботи. До кожної контрольної роботи повинні бути методичні рекомендації по її виконанню, особливо це важливо для робіт, в яких потрібно зробити розрахунки. Якщо її не відправити виконавцеві, тоді робота буде зроблена неправильно.

Заповнивши правильно форму, ви надаєте всю інформацію про майбутню роботу, що значно полегшить написання контрольної роботи. Кожному замовленню присвоюється свій номер, який повинен запам'ятати студент. Адже, саме за цим номером менеджер знайде ваше замовлення. Після відправки заявки, вам доведеться трохи почекати, зазвичай необхідно близько години, щоб обробити кожну заявку. За цей час менеджер сайту повинен зв'язатися з виконавцем і озвучити вашу тему і умови виконання. Поле цього, вам повинні зателефонувати або відправити відповідь на електронну пошту, в якому буде повідомлятися, скільки саме коштуватиме ваша контрольна робота і на який термін вона буде готова. Далі, вам доведеться оплатити аванс, щоб підтвердити необхідність виконання контрольної роботи. Розмір авансу становить 50 гривень.