К У Р С О Л Ь К А

Вайбер

097 - 64 - 94 - 232   093 6000 191

Замовити контрольну роботу

замовити конторольну роботуЯкщо у вас виникла проблема з написанням студентської роботи, то ми вам в цьому допоможемо. Тут ви можете замовити контрольну роботу за не високою вартістю. Наприклад, контрольна на 10 сторінок коштуватиме всього лише 160 гривень. Щоб ми виконали ваше завдання, вам необхідно заповнити форму для замовлень, що знаходиться нижче на цій сторінці. Одержавши від вас заявку, ми вам обов'язково передзвонимо, щоб повідомити про те, що заявка поступила. Також, ви можете прискорити процес розгляду вашої заявки, подзвонивши нам по контактних номерах телефонів. Така дія з боку студента, дозволяє нам оперативніше реагувати на запит, що заощадить йому час і гроші.

Головне, що вам потрібно зробити – це написати правильно тему, умови виконання, а також які вимоги є до виконання цього завдання саме від вашого вузу. Заповнюючи форму, будь ласка, вказуйте правильно свої контактні дані. Дуже важливо написати правильно номер телефону і електронний ящик. У першому випадку, ми зможемо до вас додзвонитися, і уточнити важливі моменти по виконанню вашого завдання, а в другому випадку – ви зможете вчасно одержати готову контрольну на вказаний вами електронний ящик.

Ваше имя  
E-mail   
Телефон  
Предмет   
Количество страниц  
Дата выполнения  
Тип работы  
Работу выполнить на  
Тема контрольной, план  

Щоб замовити контрольну роботу, вам доведеться витратити не більше п'яти хвилин. За цей час, ви без проблем зможете заповнити форму замовлення. Якщо вам потрібна оперативна відповідь по вашій заявці, тоді можете подзвонити по контактних номерах телефонів, і повідомити про те, що вам терміново потрібна допомога в написанні роботи. Виконанням всіх завдань для студентів, займаються кваліфіковані виконавці, які уміють робити все вчасно і грамотно. Звертайтеся до нас по допомогу, і ми вам допоможемо.

Будь ласка, враховуйте той факт, що контрольні роботи, які включають вирішення задач або яких-небудь практичних завдань, оцінюватимуться дорожче, ніж ті, в яких потрібно зробити лише теоретичну частину, відповівши на питання по суті. Тому, заповнюючи форму, щоб замовити контрольну роботу через цю сторінку, не забувайте вказувати те, що у вас ще є і практичне завдання. Звичайно, вартість такого завдання зростає не значно, всього лише на 30-40 гривень (залежно від об'єму і складності практичного завдання). Точну вартість ви зможете дізнатися лише після того, як ми побачимо ваше завдання повністю.

Ми з розумінням відносимося до студентів, яким потрібно допомогти з виконанням контрольних робіт, і тому, завжди прагнемо їх робити за адекватною ціною, пропонуючи хороші умови співпраці. Варто відмітити, що ви можете значно заощадити, якщо приймете рішення замовити контрольну роботу не одну, а відразу декілька. У такому разі, вам обов'язково зроблять знижку, яка складе не менше 15 гривень на кожному завданні. Як бачите, ми цінуємо своїх клієнтів, надаючи їм тільки якісні послуги. Ми ведемо історію замовлень кожного студента, щоб ви могли економити свої гроші, і не переплачували, коли вирішите знову скористатися нашими послугами.

Зазвичай, на написання простої контрольної роботи необхідно 3-4 дні. Цього часу цілком достатньо, щоб написати хорошу контрольну роботу. Пам'ятайте, що ми надаємо студентам тільки якісні послуги за невисоку ціну, що не може не радувати студентів. Замовити контрольну роботу легко і просто. Кожне завдання виконується відповідно до методичних вказівок по його виконанню, із урахуванням побажань ваших викладачів. Заповнюйте бланк замовлення, і вам обов'язково передзвонять протягом однієї години.

Ми встановлюємо практично фіксовану ціну за виконання всіх контрольних робіт, за винятком розрахункових завдань. Сьогодні ця ціна складає 8 гривень за одну сторінку. Мінімальна кількість днів, яка необхідна на написання такого нескладного завдання, складає 3 робочих дні. Ми приймаємо замовлення на виконання контрольних робіт і у вихідні дні. Щоб прискорити процес обробки вашої заявки, ви можете подзвонити нам по вказаних на сайті контактних телефонах.

Цікаві статті :
Як вичавити максимум, і швидко написати контрольну роботу - детальніше
Контрольна робота, і тонкощі її написання - прочитатти можна тут
Як написати хорошу контрольну роботу - детальніше